Produkty w szklanych
opakowaniach zwrotnych

Codzienne zakupy dostarczane
w zrównoważonym opakowaniu

ODA zero to produkty
w systemie
niskoodpadowym
zero waste
*

* zero waste to model ekonomiczny, w którym zasoby są wykorzystywane do maksymalnej wydajności, a surowce naturalne są regenerowane.

ODA zrodziła się z chęci zaoferowania najświeższej naturalnej wody źródlanej w przyjaznych dla środowiska szklanych butelkach.

Dlaczego woda w szkle?

Dystrybuujemy wodę w szklanych butelkach zwrotnych z powodu nieodwracalnych szkód, jakie plastik wywiera na nasze środowisko, nasze morza i oceany, a także na nas. Toksyny z tworzyw sztucznych są uwalniane bezpośrednio do naszej ziemi i całego łańcucha pokarmowego. Zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebne jest alternatywne rozwiązanie. W rezultacie woda źródlana ODA wykorzystuje tylko szklane butelki wielokrotnego użytku.

Ludzie, którzy stoją za ODĄ

Kasia

zamówienia telefoniczne
i księgowość

Magda

marketing
i działanie strony

Artur

logistyka
i HR

Łukasz

klienci biznesowi
i instytucjonalni

Naszym celem jest zmiana sposobu, w jaki pijemy pierwotnie czystą wodę.

ODA zero to rodzinna firma z Wrocławia, założona w 2019 roku. Powstała w odpowiedzi na nadmiar jednorazowego plastiku w naszym codziennym życiu.

Chcemy mieć swój udział w poprawie środowiska naturalnego, dlatego dostarczamy wodę tylko w zamkniętym obiegu szklanych opakowań. 

Jesteśmy optymistami. Pracujemy z pasją i wiarą w ludzi. Nie lubimy jakościowych kompromisów, drobnych druczków, marnowania i bylejakości. Lubimy humor, serdeczność i naturę.

Przyłącz się i spróbuj!
Kasia, Magda, Artur i Łukasz